Přihlášení

Připojení uživatelé

No users online

Nový web a doména pgcb.cz
Napsal uživatel Josef Novák   
Středa, 13 Leden 2010 13:52

Nazdar přátelé a příznivci PGCB.CB. Nechali jsme vytvořit nové stránky pro paragliding v Českých Budějovicích. Web poslouží k lepší informovanosti pilotů a k rychlým sdělením. Snad se na něm budou objevovat i zajímavé články o létání, fotografie, videa a důležité odkazy na další internetové stránky. Je nás již tolik, že psaní a posílání SMS není příliš pohodlné a operativní, proto se zde objeví také provoz odvijáku. Co nám registrovaná doména dále umožní?

 

 

Každý zájemce může mít založenou novou E-mailovou adresu a schránku. Bude mít jednotný tvar, tedy například Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript atd. Výhoda je zřejmá, už nebudeme pátrat, když budeme chtít poslat někomu mail. E-maily, které budou doručeny do této schránky lze ihned přeposílat do vašich schránek, které již máte někde založené, takže pošta pro Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript bude doručena do Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Pokud ještě žádnou E-mailovou adresu nemáte vytvořenu a nepoužíváte stahování pošty přes POP3, můžete do nových schránek přistupovat přes rozhraní www.emaily.eu

 

Po registraci budete mít přístup do kontaktů, kde bude seznam našich „členů“ s údaji, na kterých se dohodneme. Zatím tam bude jméno, příjmení, E-mail a telefonní číslo. Registrovaní budou mít samozřejmě přístup do fóra.

 

Co tedy uděláte pro to, abychom vás mohli registrovat? Pošlete SMS na Pepu Nováka (608728640), případně Vencu Nováka (777902659), kde potvrdíte, že chcete registrovat a pokud budete chtít zasílat E-maily, napište svůj E-mail, kam vám budou maily z nové schránky přeposílány. Na váš telefon dostanete přihlašovací údaje na web.

 

Správná otázka. Nic není zadarmo. Za registraci a provoz E-mailu zaplatíte každý 50,- Kč ročně !!! (tedy cca cenu jedné SMS měsíčně). Vytvoření WWW a jejich provoz zaplatí sponzoři, tak se klidně hlaste, dáme vám na stránky reklamu.

 

Pokud máte nějaké zajímavé připomínky nebo náměty, pošlete E-mail, před registrací na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo po registraci pište na nástěnku, kde si sdělení přečtou všichni. Tedy včetně neregistrovaných.

 

Máte již adresu stránek www.pgcb.cz uloženou jako výchozí? Ne? Tak vám to můžeme jen doporučit. Buďte IN.

Aktualizováno Středa, 20 Leden 2010 14:43
 
You need to login or register to post comments.
Počet komentářů: 0